پروژه‌های در حال اجرا

همه
  • همه
  • تبریز
  • سرعین
  • اردبیل

برج آنا

شرایط فروش:

1- پرداخت 60% مبلغ واحد درهنگام عقد قرارداد 2- پرداخت 35% مبلغ واحد در 12 ماه طی اقساط سه ماهه (سررسید اولین قسط ، سه ماه پس از عقد مبایعه نامه) کاهش زمان پرداخت قید شده در این بند از شرایط فروش براساس توان مالی خریدار با حفظ NPV ارزش مصوب واحد با نرخ تنزیل 15% در سال امکان پذیر می باشد. 3- سود پرداخت زودتر از سررسید هریک از اقساط 15% در سال 4- ضرر و زیان دیرکرد در پرداخت هریک از اقساط 30% در سال 5-پرداخت 5% مبلغ واحد هنگام انتقال سند مالکیت 6-تحویل واحد پس از پرداخت حداقل 60% ارزش کل واحد

برج همای (پویا)

شرایط فروش:

1- پرداخت 60% مبلغ واحد درهنگام عقد قرارداد 2- پرداخت 35% مبلغ واحد در 12 ماه طی اقساط سه ماهه (سررسید اولین قسط ، سه ماه پس از عقد مبایعه نامه) کاهش زمان پرداخت قید شده در این بند از شرایط فروش براساس توان مالی خریدار با حفظ NPV ارزش مصوب واحد با نرخ تنزیل 15% در سال امکان پذیر می باشد. 3- سود پرداخت زودتراز سررسید هریک از اقساط 15% در سال 4- ضرر و زیان دیر کرد در پرداخت هریک از اقساط 30% در سال 5-پرداخت 5% مبلغ واحد هنگام انتقال سند مالکیت 6-تحویل واحد پس از پرداخت حداقل 60% ارزش کل واحد

پروژه برج های دوقلوی مسکونی – ورزشی یادمان اردبیل

  • سیستم تهویه و تبرید مرکزی
  • نور پردازی نمای ساختمان در شب
  • سیستم تلفن سانترال
  • سیستم اعلان حریق
  • سیستم هوشمند واحدها

پروژه مركز تجارت اطلس تبريز

مركز تجارت اطلس در زميني به مساحت 12381 متر مربع احداث شده است كه از چهارطرف به خيابان‌هاي بيست متري محدود گرديده و موقعيت میدانی آن باعث شده تا چشم اندازهاي مناسبي به سمت شمال، جنوب ، شرق و غرب شهر تبريز داشته باشد. سطح اشغال شده توسط بناي پروژه 29 درصد از مساحت كل زمين (كه حدود 3600 متر مربع) مي باشد را شامل شده است و 71 درصد از مساحت زمین به فضاي سبز، پارك محله اي و امكانات تفريحي اختصاص داده شده است . موقيعت مكاني پروژه در منطقه خوش و آب و هوا و باارزش وليعصر (عج) و در انتهاي خيابان همافر غربي واقع شده است . پروژه از طريق بزرگراه كسايي و پاسداران به توانير، فرودگاه، بازار و مركز شهر، دانشگاه تبريز و منطقه توريستي ايل گلي و ... دسترسي دارد.

پروژه مركز تجارت اطلس تبريز

پروژه مركز تجارت اطلس تبريز

مركز تجارت اطلس در زميني به مساحت 12381 متر مربع احداث شده است كه از چهارطرف به خيابان‌هاي بيست متري محدود گرديده و موقعيت ميداني آن باعث شده تا چشم اندازهاي مناسبي به سمت شمال، جنوب، شرق و غرب شهر تبريز داشته باشد.

برج تجاری شهریار

مساحت عرصه : 1500 متر مربع

زيربناي كل : 10227 متر مربع

تعداد واحد : يك واحد تجاري و 56 واحد اداري

تعداد طبقات : 2 طبقه پاركينگ و 10 طبقه اداري ، تجاري

shahriyar
مجموعه توریستی تفریحی و تجاری سرعین

مجموعه توریستی تفریحی و تجاری سرعین

یکی از جدیدترین پروژه‌های شرکت شهرسازی و خانه سازی می‌باشد که بزودی مشخصات دقیق و شرایط فروش آن توسط شرکت اعلام خواهد شد.

مزایای شرکت

cheque

امکان پرداخت اقساطی

city

احداث پروژه‌ها در مناطق مرغوب

safety

رعایت استانداردهای ایمنی